با سلام و احترام؛

همانگونه كه استحضار داريد پنجمین دوره نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري (INOTEX2016) از 2 الي 5 خرداد ماه 95 در محل نمايشگاه بين‌المللي تهران و با رويكرد بسترسازي براي تعريف همكاري‌هاي فناورانه بين‌المللي (انتقال فناوري‌هاي بروز دنيا) با حمایت پارك فناوري پرديس با پشتيباني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، صندوق نوآوري و شكوفايي و مركز همكاري‌هاي فناوري رياست جمهوري برگزار مي­گردد.

لازم بذکر است تاكنون حضور 90 شركت و موسسه از بيش از 14 كشور دنيا در این دور نمايشگاه نهايي شده است كه پاويون ملي كشورهاي روسيه، يونان و بلاروس بصورت متمركز برپا خواهد شد که لیست شرکت­های خارجی حاضر و حوزه‌هاي تخصصي آنها نيز ارسال مي‌گردد(لینک).

شایان توجه است که فضای جدید سیاسی و تجاری در عرصه بین­الملل (پسا برجام) و وجود بسترهای حمایتی در راستای توسعه بازارها و توسعه فناوری کشور(از سوی همچنین صندوق­های وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست­جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی)، فرصت­های مناسبی را برای صادرات محصولات، صادرات فناوری و انتقال فناوری به داخل را فراهم کرده­است.

لذا خواهشمند است ضمن بررسی شرکت­های حاضر در نمایشگاه در صورت تمایل جهت تنظیم ملاقات­های تجاری، توسعه همکاری­های بین­المللی و توسعه بازار، از طریق شماره تماس­های 02176250735 الی 7 و یا لینک اقدام فرمایید. همچنین جهت كسب اطلاعات بیشتر و بهره­برداری از برنامه­های جانبی به سایت رسمی نمایشگاه به نشاني www.inotex.com  مراجعه فرمایید.

لازم به ذكر است تمام هماهنگي هاي مورد نياز براي شركتهاي دانش بنيان و فناور رايگان بوده و درصورت توسعه همكاري هاي بين المللي حمايتهاي مادي و معنوي صورت مي پذيرد.