اکسترودر (هموژن‌ساز) لیپوزوم

دریافت کاتالوگ محصول

شرکت ما در زمینه ساخت اکسترودر (هموژن‌ساز) لیپوزوم تجربه‌های موفق زیادی را در این مدت اندک توانسته کسب نماید. دستگاه‌های اکسترودر بیان شده از حجم 5 میلی‌لیتر تا 2000 لیتر بسته به نیاز محقق/مشتری قابل ساخت توسط تیم طراحی فناوران کامپوزیت آذربایجان می‌باشد. این دستگاه همچنن دارای گواهینامه ثبت اختراع از سازمان ثبت اخوال و املاک کشور نیز میباشد.

گواهینامه اکسترودر  Extruder

از آنجایی که لیپوزوم‌ها به عنوان حامل‌های ایمن با کارایی درمانی بالا مطرح هستند و کاربردهای فراوانی برای آنها متصور است که از آن جمله می‌توان به افزایش فراهمی زیستی ، کاهش سمیت و عوارض جانبی داروها، حامل داروهای ضد سرطان، ضد میکروب، رادیو ایزوتوپ‌ها و مواد حاجب ماکرومولکول‌ها مثل DNA و پروتئین‌ها و دارورسانی برای دیابت و بیماری‌های قلبی _ عروقی اشاره کرد. همچنین استفاده از لیپوزوم‌ها در دارورسانی پوستی بسیار مطرح بوده است. با توجه به کاربردهای متنوع عنوان شده برای لیپوزوم‌ها راه اندازی سیستم تهیه لیپوزوم و کاهش سایز لیپوزوم توسط دستگاه اکسترودر و تهیه نانوذرات لیپوزومی ضروری به نظر می‌رسید. دستگاه اکسترودر لیپوزوم حاضر (ACTLipo®) قادر به تهیه جمعیت همگن از لیپوزوم‌های تک‌لایه در محدوده 20- nm 400 در صورت استفاده از فیلترهای مناسب است. این دستگاه بگونه‌‌ای طراحی گردیده تا به آسانی بکارگرفته و قابل تمیز کردن باشد.

 اکسترودر (هموژن‌ساز) لیپوزوم

دستگاه اکسترودر ACTLipo® ساخته شده توسط شرکت ما دارای مزایایی از قبیل:
• ساخته شده از بهترین گروه فولادهای زنگ نزن
• امکان کنترل بسیار آسان اندازه لیپوزوم‌های تهیه شده با جمعیتی همگن
• بازده بسیار بالا در بارگیری داروها توسط لیپوزوم‌های تولیدی
• استفاده بمنظور اکسترود بازه وسیعی از ترکیبات لیپوزومی
• عدم محدودیت در حجم تولیدی
• هزینه عملکردی پایین و مقرون به صرفه
• بکارگیری و قابلیت تمیزکاری آسان، است.

 

کلید واژه: اکسترودر لیپوزوم؛ هموژن‌ساز لیپوزوم؛ لیپوزوم همگن؛ نانو لیپوزوم؛ حامل‌های دارویی؛ بهترین کیفیت، عدم محدودیت حجم تولیدی، هزینه عملکردی پایین و مقرون به صرفه؛ بکارگیری آسان، دارای ضمانت پس از فروش، دارای تاییدیه